Jak poprawić jędrność biustu?

Jędrność biustu można stracić w trakcie odchudzania albo zwyczajnie znika z wiekiem. Zwiotczałe piersi z pewnością nie wyglądają dobrze, a już na pewno kobieta nie czuje się z nimi komfortowo. Istnieje kilka sposobów na poprawienie ich wyglądu.

Ćwiczenia

Nic nie pomaga na ujędrnienie bardziej, niż ćwiczenia. Nie trzeba nawet zapisywać się na siłownie aby ćwiczyć. W internecie jest dostępnych wiele filmików, które przedstawiają odpowiednie ćwiczenia, dzięki którym możliwym jest wpłynięcie pozytywnie na swój wygląd. Wystarczy tak naprawdę kilka minut dziennie, a z pewnością biust stanie się bardziej jędrny.

Biustonosz na noc

Ogólnie chodzenie bez biustonosza źle wpływa na biust. Aby polepszyć jego wygląd, warto również zakładać biustonosz na noc. Do kupienia w sklepach są specjalne biustonosze, które zakłada się do spania i które przytrzymują piersi, dzięki czemu nie tracą one jędrności. Ponadto każdy biustonosz powinien być odpowiednio dopasowany do biustu, ponieważ noszenie niedopasowanego, może znacznie zmienić ich kształt.

Kremy ujędrniające

Jaki balsam ujędrniający biust? Aktualnie na rynku jest dostępnych bardzo wiele kremów ujędrniających. Ich regularne stosowanie może znacznie poprawić wygląd biustu. Najlepszymi kremami są kremu naturalne, które dodatkowo nie wpłyną negatywnie na skórę. Powinny być również sprawdzone i dobrze oceniane przez osoby, które je stosowały. Przykładem takiego kremu może być Frashe. Składa się z samych naturalnych składników i nie podrażnia tym dodatkowo skóry. Przy takich kremach najważniejsze jest regularne ich stosowanie. Nie jest z pewnością tak, że po tygodniu będą zauważalne efekty. Trzeba być w tym cierpliwym – sprawdź jak działają kremy http://wiekszepiersi.net.pl/czy-kremy-na-powiekszenie-biustu-dzialaja/

Podsumowując można powiedzieć, że jest wiele sposobów na ujędrnienie swojego biustu. Dobrze jest stosować wyżej wymienione metody jednocześnie. Wtedy z pewnością efekty będą zauważalne znacznie szybciej. Nie można również zbyt szybko rezygnować, trzeba być konsekwentnym w tym co się robi a to z pewnością w czasie późniejszym się opłaci. Efekty mogą być widoczne nawet dopiero po miesiącu.

4 Responses to Jak poprawić jędrność biustu?

 1. łucja napisał(a):

  Czy jakiś krem jest w stanie powiększyć biust…. hmmm no nie wydaje mi się

 2. Sara napisał(a):

  ćwiczenia sa super i jako jedyne coś dają

 3. Laura napisał(a):

  gdzi emożna zamówić to Frashe????? Czy tak jak richevon że przez neta??

 4. aurora napisał(a):

  Dają kremy – w sensie – napinają skórę i biuścik rzeczywiście wygląda lepiej 😀 ale ćwiczyć też trzeba bo wiadomo, jak się połączy wiele rzeczy, to efekt jest lepszy 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *